TURNEN

Turnen is een spectaculaire sport voor jong en oud! Ons lesaanbod is gevarieerd en geschikt voor alle leeftijden.

  • Meisjes  –  Jongens
  • Dames   –  Heren
  • Selectie
  • Springploeg & Free Running

TURNEN

Bekijk hieronder alle lesdata, tijden en locaties van het Turnen, Free-runnen en de Springploeg.

Sport Dag Tijd Leiding Locatie
Free running 1 (t/m 12 jaar) Vrijdag 18:30 - 19:30 uur Jurre Kraaijeveld Benedenzaal
Free running 1 (v.a. 8 jaar) Donderdag 18:00 - 19:00 uur Jorin Post Het Dok
Free running 2 (13+ jaar) Vrijdag 19:30 - 20:30 uur Jurre Kraaijeveld Benedenzaal
Free running 2 (v.a. 8 jaar) Donderdag 19:00 - 20:00 uur Jorin Post Het Dok
Springploeg 2 Donderdag 20:30 - 21:30 uur Richard van Noordenne Benedenzaal
Springploeg (tot 12 jaar) Woensdag 13:30 - 14:30 uur Cora Putters Benedenzaal
Turnen Dames / Heren Maandag 20:30 - 22:00 uur Thijs Kortleve Benedenzaal
Turnen groep 3 & 4 (m/v) Maandag 16:30 - 17:30 uur Marja van Straten Het Dok
Turnen groep 5 & 6 (m/v) Dinsdag 15:30 - 16:30 uur Marja van Straten Het Dok
Turnen groep 7 & 8 e.o (m/v) Dinsdag 16:30 - 17:30 uur Marja van Straten Het Dok
Turnen jongens (12-15 jaar) Vrijdag 20:30 - 21:30 uur Jorin Post Benedenzaal
Turnen jongens (6-12 jaar) Dinsdag 17:30 - 18:30 uur Marja van Straten Het Dok
Turnen jongens groep 3 Vrijdag 15:30 - 16:30 uur Rens de Ruiter Benedenzaal
Turnen jongens groep 4 Vrijdag 16:30 - 17:30 uur Rens de Ruiter Benedenzaal
Turnen jongens groep 5 Vrijdag 17:30 - 18:30 uur Rens de Ruiter Benedenzaal
Turnen Jongens groep 6 Donderdag 18:30 - 19:30 uur Richard van Noordenne Benedenzaal
Turnen Jongens groep 7-8 Donderdag 19:30 - 20:30 uur Richard van Noordenne Benedenzaal
Turnen meisjes (12-15 jaar) Maandag 19:30 - 20:30 uur Gemma van Dam Benedenzaal
Turnen meisjes groep 3 Donderdag 15:30 - 16:30 uur Jolanda van Noordenne Benedenzaal
Turnen meisjes groep 4 Donderdag 16:30 - 17:30 uur Jolanda van Noordenne Benedenzaal
Turnen meisjes groep 5 Donderdag 17:30 - 18:30 uur Jolanda van Noordenne Benedenzaal
Turnen meisjes groep 6 Woensdag 15:30 - 16:30 uur Cora Putters Benedenzaal
Turnen meisjes groep 7/8 Woensdag 14:30 - 15:30 uur Cora Putters Benedenzaal
Turnselectie jongens 1 Maandag 16:30 - 19:00 uur Rens de Ruiter / Arne Post Benedenzaal
Turnselectie jongens 2 Dinsdag 16:30 - 19:00 uur Erik van Noordenne Benedenzaal
Turnselectie jongens 3 Zaterdag 09:00 - 11:30 uur Cornell Roverts Benedenzaal
Turnselectie meisjes 1 Maandag 16:30 - 19:00 uur Seline Verbaan Benedenzaal
Turnselectie meisjes 2 Woensdag 16:30 - 19:00 uur Gemma van Dam Benedenzaal
Turnselectie meisjes 3 Zaterdag 11:30 - 14:00 uur Gemma van Dam Benedenzaal

MEER INFORMATIE?

Voor vragen en/of opmerkingen over het lesrooster stuurt je een mail naar info@okkhardinxveld.nl.

Hoofdgebouw

Gymnastiekvereniging OKK
Rijnstraat 1A
3371 ST Hardinxveld-Giesssendam

Boven-Hardinxveld

Het Dok (OKK)
Pieter de Hooghstraat 56
3372 XJ Hardinxveld-Giessendam

Contact

info@okkhardinxveld.nl
0184-615 454
Klik hier voor de contactpagina