TURNEN

Turnen is een spectaculaire sport voor jong en oud! Ons lesaanbod is gevarieerd en geschikt voor alle leeftijden.

  • Meisjes  –  Jongens
  • Dames   –  Heren
  • Selectie
  • Springploeg & Free Running

TURNEN

Bekijk hieronder alle lesdata, tijden en locaties van het Turnen, Free-runnen en de Springploeg.

Sport Dag Tijd Leiding Locatie
Free running 1 (7 t/m 9 jaar) Donderdag 18:30 - 19:30 uur Niek Folkerts Benedenzaal
Free running 2 (10 t/m 12 jaar) Donderdag 19:30 - 20:30 uur Niek Folkerts Benedenzaal
Free running 3 (12+) Donderdag 20:30 - 21:30 uur Niek Folkerts Benedenzaal
Springploeg (6 tot 12 jaar) Woensdag 13:30 - 14:30 uur Gemma van Dam Benedenzaal
Turnen Dames / Heren Maandag 20:00 - 22:00 uur Jurre Kraaijeveld Benedenzaal
Turnen groep 3 & 4 meiden Maandag 16:30 - 17:30 uur Marja van Straten Het Dok
Turnen groep 5 & 6 meiden Dinsdag 15:30 - 16:30 uur Marja van Straten Het Dok
Turnen groep 7 & 8 e.o meiden Dinsdag 16:30 - 17:30 uur Inge en Williene Het Dok
Turnen jongens (12-15 jaar) Vrijdag 20:30 - 21:30 uur Arne Post Benedenzaal
Turnen jongens (6-12 jaar) Dinsdag 17:30 - 18:30 uur Inge en Williene Het Dok
Turnen jongens groep 3-4 Vrijdag 16:30 - 17:30 uur Richard van Noordenne Benedenzaal
Turnen jongens groep 5-6 Vrijdag 17:30 - 18:30 uur Richard van Noordenne Benedenzaal
Turnen Jongens groep 7-8 Vrijdag 18:30 - 19:30 uur Youri van Noordenne Benedenzaal
Turnen Jongens (12-15 jaar) Vrijdag 19:30 - 20:30 uur Youri van Noordenne Benedenzaal
Turnen meisjes (12-15 jaar) Maandag 19:00 - 20:00 uur Gemma van Dam Benedenzaal
Turnen meisjes groep 3 Donderdag 15:30 - 16:30 uur Jolanda van Noordenne Benedenzaal
Turnen meisjes groep 4 Donderdag 16:30 - 17:30 uur Gemma van Dam Benedenzaal
Turnen meisjes groep 5 Donderdag 17:30 - 18:30 uur Gemma van Dam Benedenzaal
Turnen meisjes groep 6 Woensdag 15:30 - 16:30 uur Gemma van Dam Benedenzaal
Turnen meisjes groep 7/8 Woensdag 14:30 - 15:30 uur Gemma van Dam Benedenzaal
Turnselectie jongens 1 Maandag 16:30 - 19:00 uur Rens de Ruiter Benedenzaal
Turnselectie jongens 2 Dinsdag 16:30 - 19:00 uur Arne Post Benedenzaal
Turnselectie jongens 3 Zaterdag 08:30 - 11:00 uur Guido Goedhart Benedenzaal
Turnselectie meisjes 1 Maandag 16:30 - 19:00 uur Marsha Westra Benedenzaal
Turnselectie meisjes 2 Woensdag 16:30 - 19:00 uur Gemma van Dam Benedenzaal
Turnselectie meisjes 3 Zaterdag 10:15 - 12:45 uur Gemma van Dam Benedenzaal
Gymgroep (extra) meiden Maandag 15.30 - 16.30 uur Marsha Westra & Geke Benedenzaal
Springploeg 2 Vrijdag 20.30 - 21.30 uur Youri van Noordenne Benedenzaal

MEER INFORMATIE?

Voor vragen en/of opmerkingen over het lesrooster stuur je een mail naar info@okkhardinxveld.nl.

Hoofdgebouw

Gymnastiekvereniging OKK
Rijnstraat 1A
3371 ST Hardinxveld-Giesssendam

Boven-Hardinxveld

Het Dok (OKK)
Tiendweg 42B
3372 AJ Hardinxveld-Giessendam

Contact

info@okkhardinxveld.nl
0184-615 454
Klik hier om naar de contactpagina te gaan